Niecodzienne zabiegi upiększające

Kobiety słyną z tego, że potrafią torturować się, gdy w nagrodę staną się piękniejsze. Bolesne operacje, balsamy z odchodami – to nic strasznego. Depilacja gorącym woskiem to dla kobiety niezbędny zabieg kosmetyczny. W dodatku – teraz poddajemy się ciągle nowszym zabiegom i to laser ipl sprawia, że jesteśmy bardziej kobiece.
Depilacja laserowa nóg
Autor: Elite
Treści źródłowe: Elite


Facet czuje lęk przed tym tak samo, jak frezarki do pedicure – tym bardziej, że nazwa przywołuje skojarzenie z nazwą sprzętu w hucie szkła.

Czy obecnie chcesz znaleźć coś interesującego na prezentowany wątek? Jeśli tak, to zgłąb dane dotyczące do firmy i przejrzyj ofertę warszawa rehabilitacja.

Niżej kilka zaskakujących zabiegów służących urodzie.

Okład z siana
W pewnym włoskim SPA każdy może sprawdzić niezwykła walkę z pomarańczową skórką. Klientka SPA opatulona jest szczelnie w wilgotną słomę i tak ubrana ląduje w wannie z wodą o temperaturze 80 stopni. W ten sposób można się dobrze ogrzać, co sprawi, że tkanka tłuszczowa ruszy do spalania.

Wąż masażysta
Znamy już masaż z gorącymi kamieniami, ale istnieją też bardziej skomplikowane sposoby odpoczynku. W Izraelu, za prawie 100 dolarów, masują… węże. Kilka gadów najróżniejszych gatunków spaceruje jak gdyby nigdy nic po spiętych plecach pacjenta. Każdy ma swój sposób masażu i oddziaływa na różne mięśnie.

Nakarm rybki
Po co fotel do pedicure skoro można zaszczycić stopami rybki. Krążą pogłoski, że to wcale nie piranie, na pewno dobrze obrabiają naskórek, oddając klientce SPA wyjątkowo gładką stopę. To naprawdę powszechna metoda pedicure, ale może wydawać się dosyć nie do kończa typowa.

Maseczka po byku
Zupełnie nie w egzotycznym miejscu, ale w sercu Londynu, jako odżywka na włosach pojawi się nasienie byka. W tym wypadku chyba lepiej nie pytać, z jakiego powodu włosy są wyjątkowo gładkie i zdrowe.

.
Młodość prosto od węża
Ludzie zatrudnieni wśród węży w Ameryce Południowej, mogą pochwalić się wyjątkowo gładkimi dłońmi. Nie pomaga im w tym nasza metoda, czyli wizyta u kosmetyczki, niepotrzebna jest im też lampa do manicure. Na delikatność ich rączek tak dobrze wpływają odchody węża. Może to nie brzmieć kusząco, więc warto trzymać się ulubionego kremu do rąk.
Autor: G.S.
22-08-04 07:01:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.