Niecodzienne zabiegi upiększające

Kobiety słyną z tego, że potrafią torturować się, gdy w nagrodę staną się piękniejsze. Bolesne operacje, balsamy z odchodami – to nic strasznego. Depilacja gorącym woskiem to dla kobiety niezbędny zabieg kosmetyczny. W dodatku – teraz poddajemy się ciągle nowszym zabiegom i to laser ipl sprawia, że jesteśmy bardziej kobiece.
Depilacja laserowa nóg
Autor: Elite
Treści źródłowe: Elite


Facet czuje lęk przed tym tak samo, jak frezarki do pedicure – tym bardziej, że nazwa przywołuje skojarzenie z nazwą sprzętu w hucie szkła. Niżej kilka zaskakujących zabiegów służących urodzie.

Okład z siana W pewnym włoskim SPA każdy może sprawdzić niezwykła walkę z pomarańczową skórką. Klientka SPA opatulona jest szczelnie w wilgotną słomę i tak ubrana ląduje w wannie z wodą o temperaturze 80 stopni. W ten sposób można się dobrze ogrzać, co sprawi, że tkanka tłuszczowa ruszy do spalania.

Inni czytali też

Popularność masażu - Masaż jest popularny od wieków

Masażysta
Autor: Norton Gusky
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie naprawdę chętnie wykorzystują jego działanie, czasami sięgając do technik istniejących w przeszłości. Na rynku oferowane są różne rodzaje masaży, których zadaniem jest osiągnięcie określonych wyników, tym samym każda osoba będzie mogła odnaleźć faktycznie odpowiednią dla siebie propozycję.


Wąż masażysta Znamy już masaż z gorącymi kamieniami, ale istnieją też bardziej skomplikowane sposoby odpoczynku. W Izraelu, za prawie 100 dolarów, masują… węże. Kilka gadów najróżniejszych gatunków spaceruje jak gdyby nigdy nic po spiętych plecach pacjenta. Każdy ma swój sposób masażu i oddziaływa na różne mięśnie.

Nakarm rybki Po co fotel do pedicure skoro można zaszczycić stopami rybki. Krążą pogłoski, że to wcale nie piranie, na pewno dobrze obrabiają naskórek, oddając klientce SPA wyjątkowo gładką stopę. To naprawdę powszechna metoda pedicure, ale może wydawać się dosyć nie do kończa typowa.

Maseczka po byku Zupełnie nie w egzotycznym miejscu, ale w sercu Londynu, jako odżywka na włosach pojawi się nasienie byka. W tym wypadku chyba lepiej nie pytać, z jakiego powodu włosy są wyjątkowo gładkie i zdrowe.

. Młodość prosto od węża Ludzie zatrudnieni wśród węży w Ameryce Południowej, mogą pochwalić się wyjątkowo gładkimi dłońmi. Nie pomaga im w tym nasza metoda, czyli wizyta u kosmetyczki, niepotrzebna jest im też lampa do manicure. Na delikatność ich rączek tak dobrze wpływają odchody węża. Może to nie brzmieć kusząco, więc warto trzymać się ulubionego kremu do rąk. lampach (więcej treści na ten temat)
Autor: G.S.
20-02-01 07:11:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.