Etykiety na każdą okazję

Gdy prowadzimy niewielki sklepik lub zajmujemy się handlem przez internet na niewielką skalę, zwróćmy uwagę na etykiety oferowanych towarów. Nie powinny to być tylko proste kartki przytroczone do pudełka, przekazujące tylko suche wiadomości o produkcie.

Wciąż masz wielkie problemy z odnalezieniem ciekawej oferty? Nie przejmuj się - sprawdź te propozycje, one z pewnością Cię nie rozczarują.

Etykiety mogą być wspaniałą wizytówką i formą promocji naszego sklepu.


Wspaniale sprawdzą się etykiety samoprzylepne. Naturalnie - nie można ich przylepić bezpośrednio na produkt, a to wymaga od nas używana pudełek lub torebek do pakowania. Jest to świetne posunięcie, rzeczy natychmiast prezentują się bardzo dobrze. Na tego typu wizytówce da się napisać - poza wiadomościami o przedmiocie - nazwą producenta, typem, kolorem itp. jeszcze ponadto choćby nasze logo, adres sklepu, adres strony internetowej, czy inne. Trzeba uważać na to, by etykieta logistyczna nie była przesadnie wielka - małe pudełeczko oklejone ogromną etykietą nie sprawia dobrego wrażenia.

Na pewno wspaniałą inwestycją są czytniki kodów kreskowych. Da się pewnie wyszukać jakieś bezpłatne aplikacje tego typu, jednak gdy zlecimy komuś stworzenie go dla naszego biznesu, tak aby był dopasowany do wymogów naszego sklepu - wówczas mamy gwarancję, że będzie dobrze działał.

Inni czytali też

Mroczny świat bez etykiet

etykiety samoprzylepne
Treści źródłowe: www.eti-go.pl
Co byśmy zrobili, gdyby na naszym globie nie byłyby dostępne etykiety? Sprawa wydaje się łatwa – zostałyby wynalezione. Lecz wyobraźmy sobie jednak, że pomysłowość homo sapiens w tej akurat dziedzinie poniosłaby klęskę wielką i bolesną. Jakby wyglądał glob,na którym nie istniałyby etykiety samoprzylepne? Poświęć chwilę, aby poznać dramatyczne scenariusze.


Kiedy już posiadamy własne, dobrze wydrukowane etykiety - zwróćmy uwagę na to, by możliwie mało czasu przeznaczyć na nanoszenie ich na opakowania. Gdybyśmy mieli robić to własnymi rękami - nie wystarczyłoby dnia na robienie czegokolwiek innego. Tu wybawieniem są aplikatory towa. Te nieduże urządzenia pomogą nam przy oklejeniu etykietami każdego opakowania w naszym sklepie, więc należy je nabyć. To inwestycja, która pozwala oszczędzić czas i zwróci się prawie od razu.

Wykorzystujmy do promowania firmy nie tylko oczywiste środki - takie jak artykuł w prasie czy internecie. Tak prosta rzecz jak etykieta również może sprawdzić się jako nośnik reklamy.
Treści źródłowe: Etisoft
19-01-31 07:17:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.