Kosmetyczka nowoczesnego faceta

Porządny facet ma możliwość wyboru wielu przyborów takich jak ałun, które pomagają zadbać o skórę. Co zatem musi się znaleźć na półce takiego faceta?

maszynka do golenia
Warto zacząć od sprawdzenia zawartości półki pod kątem kosmetyków. Przeróżne kremy pomogą zatroszczyć się o skórę twarzy. W każdym wieku skóra wymaga odmiennych odżywek, przez to gdy mężczyzna jest np. po 20-ce to znajdzie serię kremów przeznaczoną konkretnie dla tego przedziału wiekowego. Na dodatek przy dbaniu o skórę dobrze jest nabyć balsam, bo pomagają one zatroszczyć się o skórę po goleniu.

Golenie to regularna czynność wielu mężczyzn. Pragnąć się bardzo dobrze prezentować należy zatroszczyć się o gładkie i dokładne golenie. Jest to ciężkie do osiągnięcia przy zastosowaniu jednorazówek czy tanich maszynek kupionych w markecie. Najgładszą skórę osiągniemy przy użyciu brzytwy do golenia, jednak nie jest to na pewno narzędzie dla niewprawnych rąk. Golenie brzytwą wymaga długiego treningu, ale daje znakomite rezultaty. Tu warto kupić dobry pędzel do golenia.

Inną wartą rozważenia opcją jest klasyczna maszynka do golenia. Jako wkładów używa się tam żyletek. Są one bardzo dobrze wykonane i wytrzymałe. Te maszynki świetnie się prezentują - ich stalowe obudowy naprawdę przywołują obrazki z klasycznych filmów.

Przy skaleczeniach dobrze jest użyć ałun. Pozawala on na szybkie zatamowanie krwawienia. Wiadomo że nawet staremu wydze zdarzy się chwila nieuwagi. Wtedy warto posiadać ałun pod ręką, bo w tego typu sytuacjach potrafi on nieoceniony.

Rozsądnie jest przejrzeć swoją szafkę i zaopatrzyć ją w markowe i wytrzymałe przedmioty. Możemy nabyć od razu zestaw do golenia i najbardziej przydatne kosmetyki. Inne akcesoria typu dodatkowe kremy czy balsamy można dokupywać z czasem. Warto podczas zakupu kierować się nie tylko ceną, ale popatrzeć na jakość. Przecież często raz nabyty sprzęt będzie nam służył przez lata.
facetów (polecamy masz więcej pytań?)
Treści źródłowe: facetaria.pl
Autor: Emilia Kasperczak
18-07-12 10:40:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.