Czy nabycie mieszkania we Wrocławiu to pewny pomysł na inwestowanie na rynku nieruchomości?

Zepsuję nieco dramaturgię i natychmiast rozwiążę pytanie widoczne na rozpoczęciu mojego wpisu - oczywiście, że tak. A czemu mieszkania we Wrocławiu są tak dobre jako długoterminowa inwestycja? Pomyślmy więc razem i wypiszmy przesłanki rentowności.
Przesłanka nr. 1 to aktualna sytuacja na rynku nieruchomości Wrocław nie odstaje od innych ośrodków miejskich w naszym kraju - tutaj ceny też długotrwale obniżają się. Analitycy uważają, że ten trend utrzyma się jeszcze wiele tygodni. Wszystkie wskaźniki finansowe zakładają przystopowanie gospodarki naszego państwa w końcówce 2012 roku. To istotna przesłanka, która musi zachęcić ciebie do zainwestowania w nieruchomość.

Inni czytali też

Artykuły reklamowe dla każdej firmy

Teczki ofertowe
Treści źródłowe: www.segregatory.net
Co krok aktualnie widać reklamy. Widać je wszędzie i w różnej formie. Od ogromnych billboardów przy ulicach, przez citylighty, duże strony w gazetach, breloczki czy innego typu przedmioty Kiedy prowadzimy firmę, która trudni się dystrybucją czegokolwiek – produktów czy usług – to nie ma znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamy będą teczki ofertowe.Wyświetl większą mapę
Przesłanka nr 2 to aktualny sezon jesienny. Nic ci to nie mówi? Zastanów się. Zaczyna się rok akademicki, a Wenecja Północy jest od dekad słynna z olbrzymiej liczby studentów. Tu znajduje się mnóstwo uczelni, takich jak Uniwersytet Wrocławski czy Uniwersytet Ekonomiczny. Liczba miejsc w akademikach jest mała, a i wiele studentów brzydzi się oferowanymi tam spartańskimi warunkami bytowymi. Zakup mieszkania we Wrocławiu, by następnie je dzierżawić uczniom więc to doskonała sprawa. Aktualnie znaczny popyt na pokoje sprawia, że koszty wynajmu utrzymują się na całkiem sporym poziomie. Gwarantuje to niezły dochód. Należy porozglądać się za nieruchomością w dobrze dobranym miejscu. Młodzi ludzie preferują, kiedy z miejsca jest w miarę niedaleko do uczelni, sklepów i do knajpek. Nie zapomnij też o podciągnięciu sieci – to obecnie żelazny standard. Bądź roztropny przy wyborze mieszkańców twojego lokum. Powszechne w dzisiejszych czasach jest urządzanie tak zwanych castingów. Uważaj jednak, by nie naruszyć w ten sposób niczyjej godności. Zbyt restrykcyjne podejście do ludzi może odstraszyć. W czasach sieci informacje o bezczelnych właścicielach stancji rozprzestrzeniają się naprawdę prędko.


Wskazówka ostatnia to możliwość pozbycia się z profitem mieszkania we Wrocławiu, kiedy już minie kryzys na rynku domów. Koniunktura wszakże kiedyś się odmieni na korzyść, a wtedy porządne mieszkanie będzie wyceniane na o niebo więcej, niż w aktualnych, ciężkich czasach.

Czy posiadasz wątpliwości odnośnie do opisywanej kwestii? Jeżeli tak, to wejdź tu i poznaj informacje na to zapytanie - z pewnością będą one niezwykle ciekawe.

/J]
18-12-03 15:15:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.