Rower górski czy miejski

Mimo że, że styczeń trwa w najlepsze, warto już teraz zastanowić się nad zbliżającą się wiosną i wycieczkach rowerowych. Nie ma znaczenia czy jesteśmy w zaludnionym mieście czy w małym miasteczku, czas na aktywny relaks i przejażdżki na rowerze wygospodarujemy zawsze i każdy dobierze odpowiedni sprzęt rowerowy dla siebie.
Jak wybrać odpowiedni rower?

przerzutki rowerowe
Autor: Glory Cycles
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Najważniejszym pytaniem przy wyborze roweru jest to, do czego ma on użytkownikowi być potrzebny, do wycieczek po mieście czy środek transportu czy pragniemy pokonywać nim górskie szlaki oraz błotniste lasy. Wyróżniamy rowery dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Rowery dostosowane są do naszych wymagań – w inny sposób skonstruowane i delikatniejsze będą rowery dla kobiet, w przeciwieństwie do ciężkich rowerów dla panów.

Masz chęć poszerzyć swoją wiedzę na ten temat? Zachęcamy więc do przelogowania się do nowej witryny. Tam oczekuje na Ciebie dzisiejszy wpis (https://www.hotelarkonpark.pl/pakiety/szczegoly-pakietu?OfferID=212589).

Rowery dziecięce zaprojektowane zostały tak, aby razem ze wzrostem dziecka, rower można było dostosowywać do wzrostu i zwiększać wysokość siodełka i kierownicy.

Miejskie eskapady.

O tym, że w zakorkowanym mieście nic nas nie wybawi od spóźnienia na spotkanie tak jak rower, wiedzą wszyscy entuzjaści rowerowego szaleństwa. Kiedy całe miasto stoi w korkach, my spokojnie wykorzystując ścieżki rowerowe jedziemy dalej. Doskonałym rozwiązaniem dla mieszczuchów są |rowery miejskie. Cechują się one klasycznym wyglądem i prostą budową. Istotnym wyposażeniem takich rowerów są światła oraz elementy odblaskowe – muszą one bowiem być zauważalne na drogach. Rowery miejskie skonstruowane są do powtarzalnego zsiadania z nich, dlatego siodełko położone jest niżej od kierownicy i umożliwia jazdę z prostymi plecami.

Inni czytali też

Polacy wybrali swój sklep rowerowy

Autor: KROSS
Za oknem słońce. Świat przyrody obudził się z zimowego snu, a słoneczne i coraz cieplejsze dni nakłaniają do spędzania wolnego czasu poza mieszkaniem. Jakikolwiek ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie ale także na naszą sylwetkę. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyjmujemy z garażu rolki, kijki do nordic walking czy deskorolkę. Chętnie sięgamy również po rower, którego grono miłośników zwiększa się co rok.


Fani rowerowych przygód i mocnych wrażeń
kierownica rowerowa
Autor: Glory Cycles
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Dla tych, którzy uwielbiają górskie trasy, trudne warunki pogodowe i terenowe, sklepy rowerowe mają w ofercie rowery górskie. Mają sportową linię, są cięższe oraz zawierają lepsze amortyzatory. Spośród nich wyróżniamy dwa typy – długodystansowe XC zwane Kross country, a także MTB, doskonałe do zróżnicowanych górzystych szlaków.

Wybraliśmy rower, czas pomyśleć o asortymencie dodatkowym ---> *więcej.
Dobrze wyposażony sklep rowerowy ma w ofercie poza rowerami, ogromną ilość produktów doposażeniowych, przydatnych w eskapadach. Do wyboru mamy niezliczoną ilość bidonów na napoje – ciepłe i zimne, pojemniczków i koszy, które pomieszczą nasz ekwipunek.
Aktywny relaks jest bardzo potrzebny do dobrego samopoczucia, łagodzi stres i wyzwala energię. Rowerowe eskapady są wspaniałym sposobem na zdrowie oraz długowieczność, co ważne, korzystać z nich mogą wszyscy – od dzieci po osoby w podeszłym wieku.
22-08-13 07:01:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.