Nauka angielskiego - w Warszawie i okolicach

Szkoła języków obcych Moose gwarantuje sprawną oraz solidną naukę dowolnego języka obcego. Nasza bogata oferta kursów zawiera kursy dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji.
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl
Ogromną popularnością cieszą się korepetycje z dojazdem Prowadzimy również zajęcia z dojazdem do siedziby firmy lub instytucji, tak aby nasi klienci odczuwali jak największy komfort w trakcie prowadzonych zajęć.

Inni czytali też

Korepetycje i szkolenia z języka polskiego dla obcokrajowców oraz uczniów

Autor: Platu Korepetycje
Jak łatwo się przekonać, język polski jest niełatwy nie tylko dla ludzi spoza kraju. Oczywiście od uczniów, dla których polski jest językiem ojczystym, wymaga się czegoś znacznie więcej, niż od tych, co zwyczajnie pragną poznać polski język: interpretacji wierszy, znajomości literatury, życiorysów najsłynniejszych pisarzy, oraz historii i przemian w kulturze: renesansu, romantyzmu i innych terminów, jakie użyteczne są raczej głównie na lekcjach i nigdy potem. Nie jest to jednak skomplikowane, a niezbędne do zdania egzaminu maturalnego, jednak okazuje się, że niestety nie wszyscy dają sobie z tym radę. Nierzadko przydatne są korepetycje język polski


Indywidualny kurs języków obcych
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl
Dzięki zastosowaniu nowatorskich sposobów nauczania nasi klienci osiągają bardzo dobre rezultaty w niewielkim okresie czasu. Wybierając ofertę naszej szkoły języków obcych, decydujesz się na wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejsze metody nauczania a także bezpieczeństwo.

Elementem wyróżniającym szkołę Moose jest tworzenie zajęć dostosowanych do potrzeb kursanta ( indywidualne, nastawione na realizację konkretnego celu). Tematyka i układ zajęć dopasowane są do poziomu wiedzy oraz zainteresowań ucznia – datego oferta szkoły obejmuje zarówno korepetycje, kursy językowe w najpopularniejszych miastach (np. niemiecki - więcej w tym serwisie - szczecin czy niemiecki łódź itp.), przygotowanie do egzaminów czy nauka słownictwa niezbędnego w biznesie bądź innej dziedzinie.

*** Największa szkoła (warte przeczytania) nauczania indywidualnego w Polsce. Zapraszamy do poznania naszej oferty na stronie
18-07-12 03:46:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.