Nauka angielskiego - w Warszawie i okolicach

Szkoła języków obcych Moose gwarantuje sprawną oraz solidną naukę dowolnego języka obcego. Nasza bogata oferta kursów zawiera kursy dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji.
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl
Ogromną popularnością cieszą się korepetycje z dojazdem Prowadzimy również zajęcia z dojazdem do siedziby firmy lub [Job Service] instytucji, tak aby nasi klienci odczuwali jak największy komfort w trakcie prowadzonych zajęć.

Indywidualny kurs języków obcych
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl
Dzięki zastosowaniu nowatorskich sposobów nauczania nasi klienci osiągają bardzo dobre rezultaty w niewielkim okresie czasu.

Czy rozpatrywana problematyka głęboko Cię zainteresowała? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik, a tam zobaczmy także (weddingalchemy.pl/) pokrewne artykuły.

Wybierając ofertę naszej szkoły języków obcych, decydujesz się na wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejsze metody nauczania a także bezpieczeństwo.

Elementem wyróżniającym szkołę Moose jest tworzenie zajęć dostosowanych do potrzeb kursanta ( indywidualne, nastawione na realizację konkretnego celu). Tematyka i układ zajęć dopasowane są do poziomu wiedzy oraz zainteresowań ucznia – datego oferta szkoły obejmuje zarówno korepetycje, kursy językowe w najpopularniejszych miastach (np. niemiecki szczecin czy niemiecki łódź itp.), przygotowanie do egzaminów czy nauka słownictwa niezbędnego w biznesie bądź innej dziedzinie.

*** Największa szkoła nauczania indywidualnego w Polsce. Zapraszamy do poznania naszej oferty na stronie


Inni czytali też

Korepetycje i szkolenia z języka polskiego dla obcokrajowców oraz uczniów

Autor: Platu Korepetycje
Jak łatwo się przekonać, język polski jest skomplikowany nie tylko dla ludzi zza granicy. Rzecz jasna od licealistów, dla jakich polski stanowi język ojczysty, wymaga się czegoś znacznie więcej, niż od ludzi, co zwyczajnie pragną zrozumieć polski język: interpretacji wierszy, znajomości literatury, życiorysów najbardziej zasłużonych pisarzy, oraz historii i epok w sztuce: renesansu, romantyzmu i innych terminów, które użyteczne są generalnie głównie na lekcjach i nigdy później. Nie jest to jednak skomplikowane, a niezbędne do przejścia egzaminu maturalnego, a okazuje się, że niestety nie wszyscy dają sobie z tym radę. Często przydają się korepetycje język polski
20-05-13 07:15:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.