Nauka angielskiego - w Warszawie i okolicach

Szkoła języków obcych Moose gwarantuje sprawną oraz solidną naukę dowolnego języka obcego. Nasza bogata oferta kursów zawiera kursy dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji.
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl
Ogromną popularnością cieszą się korepetycje z dojazdem Prowadzimy również zajęcia z dojazdem do siedziby firmy lub instytucji, tak aby nasi klienci odczuwali jak największy komfort w trakcie prowadzonych zajęć.

Inni czytali też

Efektywność nauczania a korepetycje język polski

korepetycje z języka polskiego
Autor: shho
Treści źródłowe: http://sxc.hu
Trudno jest uczyć się na własną rękę, gdyż przy niektórych tematach potrzeba cierpliwego tłumaczenia kwestii trudniejszych. Biorąc pod uwagę język polski online jako droga przyswajania wiedzy z tej dziedziny jest to niewątpliwie najlepsza możliwość tak dla gimnazjalistów, jak i dla uczniów liceum. Szczególnie jest to wspaniała pomoc przed egzaminem maturalnym, ponieważ w Internecie wyszukać można opracowania, tłumaczenie gramatyki i skorzystać z możliwości korektury wszelkich tekstów. Korepetycje z polskiego online dostępne są na różnych poziomach.


Indywidualny kurs języków obcych
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl
Dzięki zastosowaniu nowatorskich sposobów nauczania nasi klienci osiągają bardzo dobre rezultaty w niewielkim okresie czasu. Wybierając ofertę naszej szkoły języków obcych, decydujesz się na wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejsze metody nauczania a także bezpieczeństwo.

Elementem wyróżniającym szkołę Moose jest tworzenie zajęć dostosowanych do potrzeb kursanta ( indywidualne, nastawione na realizację konkretnego celu). Tematyka i układ zajęć dopasowane są do poziomu wiedzy oraz zainteresowań ucznia – datego oferta szkoły obejmuje zarówno korepetycje, kursy językowe w najpopularniejszych miastach (np. niemiecki - więcej w tym serwisie - szczecin czy niemiecki łódź itp.), przygotowanie do egzaminów czy nauka słownictwa niezbędnego w biznesie bądź innej dziedzinie.

*** Największa szkoła (warte przeczytania) nauczania indywidualnego w Polsce. Zapraszamy do poznania naszej oferty na stronie
18-07-12 03:46:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.