Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - perspektywiczne kierunki

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako szkoła prywatna. Dobra oferta , a także świetny poziom gwarantowany przez szkołę sprawiły, że bardzo szybko uzyskała renomę wśród studentów, stając się liczącym się centrum edukacji.


WSTiE zapewnia studentom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez szanowanych wykładowców na najbardziej perspektywicznych kierunkach kształcenia. Uczelnia umożliwia podjecie nauki w systemie bolońskim, w skład którego zaliczają się trzyletni licencjat oraz dwuletnie studia magisterskie. W programie uczelni znajdują się także uzupełniające studia podyplomowe dla nauczycieli.

absolwenci
Treści źródłowe: www.morguefile.com
Wśród licznych kierunków kształcenia proponowanych przez szkołę, jednym z najbardziej popularnych jest informatyka studia, które przygotowują absolwentów do pracy w branży IT. W trakcie edukacji, studenci zdobywają umiejętności z zakresu programowania i systemów operacyjnych, baz danych, multimediów i grafiki komputerowej.

Ta użyteczna witryna (http://www.tablicowo24.pl/kategorie/gabloty/gabloty-korkowe/) jest przygotowana dla miłośników opisywanej problematyki. Jeżeli zaliczasz się do nich, to kliknij na taki odnośnik.

Dzięki zdobytej wiedzy teoretycznej i umiejętnościom praktycznym, studenci mogą znaleźć etat w przedsiębiorstwach wytwarzających i rozbudowujących oprogramowanie, realizujących hurtownie danych oraz firmach prowadzących biznes internetowy. Dla maturzystów zorientowanych na kierunki dające dobre perspektywy zawodowe oraz chcących podjąć pasjonujące studia informatyka jest na pewno najlepszym wyborem.

Następnym popularnym kierunkiem, proponowanym przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii jest turystyka (dalsze informacje) i rekreacja. To studia wyposażające absolwenta w wiedzę pozwalającą na podjęcie pracy w spółkach z sektora turystycznego. Uczelnia powala na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz zdolności praktycznych z zakresu usług turystycznych, takich jak obsługa grup turystycznych, przygotowywanie imprez turystycznych czy działań promocyjnych. W toku nauki, studenci zapoznają się z zasadami działania firm turystycznych, w zakresie ich organizacji oraz zdobywają umiejętności pozwalające na efektywną promocję.

Tok edukacji uwzględnia odbycie praktyk w znanych firmach oraz ukończenia licznych kursów rozszerzających umiejętności zawodowe studentów.
Wszystkie te cech sprawiają, że turystyka studia dające satysfakcjonujące perspektywy zawodowe.
22-06-22 10:01:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.