Ekrany led na każdą porę roku

Powtarza się, że reklama bywa motorem handlu. Nie ma w tym żadnej przesady, gdyż reklama w najróżniejszych postaciach była obecna od wieków, w każdym miejscu, gdzie następowała jakaś wymiana towaru lub usług. Reklamą da się z powodzeniem nazwać coś więcej niż szyldy czy plakaty. Reklama na ledach, udźwiękowione ruchome bannery na witrynach internetowych – to są efekty współczesności, a historia reklamy zaczyna się dużo wcześniej. Wystarczy wyobrazić sobie zatłoczone, zagraniczne targowisko.
Medas-Media
Treści źródłowe: billboardy-reklama.pl/
Wszędzie aż huczy od gwaru tłumów, ale to, co rozbrzmiewa najgłośniej, to krzyki sprzedawców, którzy krzyczą nie do kogoś szczególnego, ale wszędzie, tak by ludzie słyszeli: jego stragan jest najlepszy, zakupy robić u niego, niedrogo i najlepiej. To, tuż po dotąd spotykanej technice znanej dziś pod szyldem marketing szeptany, reklama, która chyba jako jedna z pionierskich stanowiła silną i skuteczną formę zachwalania usług.

Za każdym razem, gdy zjawiało się jakiekolwiek medium dostarczania lub wymiany danych, towarzyszyła temu reklama. Można przywołać wiele przykładów wciąż obecnych we współczesnej gospodarce: gazeta, potem rozgłośnie radiowe, potem telewizja. Teraz prawdziwe żniwa dla handlowców i marketingowców może zapewnić także Internet, gdzie specjaliści od reklamy mają bardzo dużą swobodę pracy, żeby przypomnieć choćby interaktywne formy reklamy. To jednak nie koniec, bo coraz powszechniejsza jest reklama - przejdź do tej strony znajdź informacje - na telebimie w Bytomiu istnieje dobrze prosperująca firma, która od wprowadzenia tej formy reklamy trzyma się jej i oferuje klientom wciąż więcej przestrzeni reklamowej na tych dynamicznych ekranach.

Inni czytali też

Ogłaszaj się w mieście

Reklama outdoorowa
Autor: Sebastian "XU" Głowala
Treści źródłowe: Sebastian "XU" Głowala
Jednym z powszechnych sposobów na reklamowanie danej marki jest użycie billboardów. Są to tablice lub plakaty o dużych formatach, wykorzystywane na ulicach. Stanowią jeden z bardziej typowych elementów wyglądu wielkich metropolii, podobnie jak neony. billboardy częstoposiadają oświetlenie, co sprawia, że są czytelne również nocą. Ten typ reklamy bywa bardzo skuteczny, ze względu na rozmiary.


Reklama na billboardzie
Autor: Kazuhisa OTSUBO
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Tego rodzaju reklama jest coraz powszechniejsza nie tylko w ludnych miastach, funkcjonuje ona także w mniejszych miastach. Działa taki telebim promocyjny w Bogatyni – odpowiednio zlokalizowany przynosi reklamodawcom więcej odbiorców niż taki ekran w Warszawie, ale schowany gdzieś na małym skrzyżowaniu. Telebim informacyjny w Cieszynie wyświetla poza reklamami ciekawe i przydatne wiadomości, jak temperaturę, kursy pieniężne i najważniejsze newsy, przez co ściąga więcej spojrzeń niż zwykły telebim w Olecko pojawiło się także parę telebimów, które wydajnie promują reklamowane marki. Przy tym w tamtym miejscu postarano się, by nieustanne błyski i dynamiczne filmy nie rozpraszały pieszych i kierowców na tyle, żeby nie zakłócać bezpieczeństwa na drogach.
Treści źródłowe: http://www.medas-media.com.pl/
23-02-11 07:01:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.