E-procurement

W Internecie możemy odnaleźć sporo platform zakupowych dla przedsiębiorstw. Takie aukcje elektroniczne proponuje artykuły w małych cenach prosto od wytwórców. Przebiegające tu transakcje są jasne i pewne. Zakupić tu można między innymi w artykuły do biura, spożywcze, piśmiennicze, szkolne, spożywcze oraz wiele innych. Takie usługi e-procurement w najbliższym czasie liczą na szybki skok na rynku, gdyż korzystanie z nich znacznie obniża wydatki postępowania zakupowego.
Pieniądze, Euro
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu


Obecnie jest to niesłychanie istotne. Aukcje (czym jest aukcja elektroniczna?) internetowe jest to obszar działań, który jest zwięźle połączony z elektronicznymi systemami zamówień zaopatrzeń zarówno w sektorach osobistych jak i też publicznych. Wszystko odbywa się drogą elektroniczną – obieg dokumentów, e-podpis, e-faktura. Gdy chcemy kupić produkty spełniające bardzo sprecyzowane parametry warto skorzystać z funkcji aukcje elektroniczne. Na takich aukcjach dostawcy rywalizują ze sobą, dlatego możemy liczyć na niskie ceny artykułu, który chcemy kupić. Zaciekawienie takimi aukcjami rośnie z roku na rok. Owszem posiadają one swoje wady i zalety. Mocną stroną jest prostota nawiązania transakcji, przystępność produktu a także koszt produkty. Wadą jest to, że zakupiony artykuł nie każdorazowo wygląda tak samo jak przedstawił go sprzedawca i zamiast przyjechać do nas w przeciągu 24 godzin jest na miejscu o wiele później. Ale w bardzo banalny sposób można tego uniknąć. Trzeba tylko przed kupnem zobaczyć jakie opinie ma sprzedający. Opinie te są pisane przez osoby kupujące. Przeczytaj więcej o tym na .

Inni czytali też

Aukcje elektroniczne szansą na konkretne oszczędności.

Zakupy zza granicy
Treści źródłowe: send-2.pl
Pogłębiający się kryzys ekonomiczny i coraz trudniejsza konkurencja na rynku zmuszają firmy do znalezienia nowych rozwiązań. W dzisiejszych czasach firmy zmuszone są poszukiwać nie tylko nabywców na swoje produkty czy usługi, ale również bardziej opłacalnych dostawców czy partnerów biznesowych, którzy dzięki pośrednictwu pomogą trafić do większej grona odbiorców.


Posiadacze niedużych sklepików częstokroć decydują się na łączenie w grupy zakupowe. Dzięki temu, że utworzą dużego odbiorcę mogą taniej kupić dany towar, a później z odpowiednim zyskiem go sprzedać. Nie tylko oni tak czynią. Łączą się różne podmioty gospodarcze oraz osoby indywidualne. Można wyróżnić dwa podstawowe obszary grup zakupowych: - Obszar Grup Zakupowych Osób Indywidualnych, - Obszar Grup Zakupowych Firm i Instytucji aukcje (więcejo tym: logintrade - rekomendowana strona)
Treści źródłowe: Logintrade
21-03-04 07:25:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.