Nowoczesne malowanie po szkle

Szyba nie musi być tylko bezbarwnym fragmentem szkła. Zwykłe przezroczyste szyby powoli odchodzą w zapomnienie. Coraz częściej są zamieniane na ozdobne naklejki na szybę. Są to różnego rodzaju motywy, którymi można przesłonić nawet całą powierzchnię szyby. Szybę można także przystroić dzięki naklejce w pasującym kolorze, która nałożona na całą powierzchnię szkła, dokładnie zasłoni wnętrze pomieszczenia. Nie denerwujmy się, o utratę światła w pomieszczeniu: we wnętrzu pozostanie taka sama ilość światła jak po powieszeniu jasnej firanki.
Dodatkowo wielokolorowe aplikacje z brokatem, będą odbijały światło. Jeśli jednak przykrycie całej tafli szkła nie bardzo nam pasuje, można również zdecydować się na przyozdobienie jej poszczególnymi elementami aplikacji. W takim przypadku światło wpuszczane jest przez wcięcia na szablonie.

Inni czytali też

Tatuaże oraz naklejki na szyby

Tatuaże
Treści źródłowe: Nomar.com.pl
Niegdyś w wielu kulturach tatuaż mogli sobie zrobić tylko nieliczni. Zazwyczaj byli to plemienni wojowie. Przyozdabianie ciała tatuażem miało znaczenie ceremonialne. Następnie tatuaże robili sobie zwykli ludzie, ale na ogół był on kojarzony z przestępczym półświatkiem. Z czasem niemniej jednak uległo to zmianie. Tatuaże zaczęli robić aktorzy, muzycy a nawet działacze polityczni.


Żaluzje drewniane
Autor: John Carmichael
Na rynku można kupić naklejki z różnymi motywami. Niezmiennie popularne są motywy roślinne. Można je przykleić na szybę lub tylko powycinać ich kształt na dopasowanej foli, tak aby przez brakujące elementy odbijało się w pokoju słońce.

Naklejki te są stworzone z delikatnej folii, dzięki czemu aplikacja sprawia wrażenie namalowanego na szybie. Idealnie pasują do sklepowych witryn czy też innych lokali usługowych.

Nomar
Treści źródłowe: Nomar.com.pl
Dużym powodzeniem cieszą się naklejki żelowe. W dotyku mięciutkie, niesłychanie kolorowe, spowodują ogromną frajdę każdemu dziecku. Popularne są naklejki o określonych tematach np. stroiki mikołaje, sanki, łyżwy, koszyczki wielkanocne, króliki, baranki, które doskonale dopełnią świąteczną dekorację. Dodatkowo są bardzo proste w użytkowaniu: można je myć, a także naklejać kilka razy, są tak samo wyraźne z każdej strony okna. Bez trudu się odklejają i nie zostawiają na oknie (więcej i więcej) trwałych śladów.

Jeśli chcemy otrzymać jakiś unikatowy wzór lub wielkość, należy wklepać w Google np. reklama Tarnów, aby wyskoczyła nam lista agencji reklamowych, świadczących takie usługi. Przystrajanie okien (sprawdź niskie ceny na okna schuco) taką dekoracją jest estetyczne i świetnie pasuje do minimalistycznych domów.
18-09-06 07:11:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.