Mów językami

Władanie dobrze co najmniej jednym językiem, najkorzystniej rzecz jasna angielskim, jest dziś fundamentalną rzeczą. Talenty lingwistyczne warto szlifować już od najmłodszych lat, zatem jeżeli chcesz, aby twoje dziecko biegle rozmawiało językiem Szekspira, do wyszukiwarki internetowej wklej sformułowanie „angielski dla dzieci Gdańsk”.
Znajomość języka Szekspira jest kluczowa w obecnym świecie, ponieważ większość pracodawców na to patrzy.

Czy w kontekście analizowanego w tym tekście zagadnienia znajdujesz wyczerpujące odpowiedzi? Jeżeli nie, to podobne porady zobacz w serwisie (https://www.traple.pl/de/aktuelles/), który znajduje się tu.

O ile więc uważasz, że musisz ulepszyć swoje zdolności przed aplikowaniem na wymarzone stanowisko albo pragniesz rozpocząć nauczanie angielskiego od najniższego poziomu, do Google wklej sformułowanie angielski z dojazdem ((źródło)). W ten sposób lektora języka dojedzie wprost do twojego mieszkania, nie będziesz zmuszony podróżować na daleki koniec miasta, by się uczyć.
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl
Do naszej ojczyzny nadchodzi nieubłaganie kryzys gospodarczy, coraz trudniej będzie znaleźć gdziekolwiek posadę. Mądrym rozwiązaniem w takiej koniunkturze jest zwiększanie kwalifikacji. O ile pragniesz cudownie wypaść na rozmowie o pozycję, powinieneś wyróżniać się możliwością porozumiewania się w przynajmniej dwóch językach nieojczystych. Nauka hiszpańskiego Warszawa- , jako następnego języka, może być idealnym krokiem. Pracodawca bez wątpienia doceni fakt, że umiesz płynnie komunikować się z jego kontrahentami z Hiszpanii albo krajów Ameryki Środkowej i Południowej. Jeśli zdecydujesz się na naukę języka Cervantesa, do wyszukiwarki internetowej wklej słowa kluczowe „hiszpański Wałbrzych" (zobacz tu).

Inni czytali też

Kilka słów o tłumaczeniach. Dowiedz się najważniejsze newsy

Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu
W czasach ogarniającej nas globalizacji, dobra znajomość chociaż trzech obcych języków zdaje się być podstawą. Niestety niezbyt wielu spomiędzy nas dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najczęściej znany jest język angielski, jednak na zachodzie, również we Wrocławiu, z uwagi na bliskość granicy przeważa niemiecki.


uczniowie szkoły dla dorosłych
Autor: Moody College of Communication
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Następnym językiem, którego biegła znajomość może dać ci ogromny atut w ocenie HR, to francuski. Trzeba zaznaczyć, że język francuski to oficjalny język, używany w stosunkach międzypaństwowych. Jeśli szukasz posady w strukturach państwowych, które zajmują się dyplomacją, zdolność bezbłędnego komunikowania się po francusku będzie kluczowa. Wiedz też, że mowa Francuzów to drugi, po języka Szekspira, główny język, obecny w strukturach Unii Europejskiej. Jeśli poszukujesz dobrych kursów nauki francuskiego, do wyszukiwarki internetowej wstaw frazę „kurs francuskiego Warszawa”.
22-01-25 07:01:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.