Firma Księgowi i Doradcy - rzetelne biuro rachunkowe w Zawierciu

Duża rzesza przedsiębiorców, zarówno początkujących jaki i posiadających kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, zastanawia się czy warto korzystać z usług zapewnianych przez .

księgowość
Autor: Alan Cleaver
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Oddanie obsługi finansowej firmy specjalistycznemu podmiotowi mimo, że tworzy dodatkowe koszty w formie opłat za wykonaną pracę, przynosi również zdecydowane korzyści - zaoszczędzenie czasu, który do tej pory przeznaczaliśmy na rozliczenie z US czy ZUS a także doradztwo i profesjonalną interpretację prawa podatkowego, dzięki czemu rozwiewamy niejasności i unikniemy często drogich pomyłek.

Aby uzyskać pewność, że finanse naszej firmy przekazujemy pod opiekę profesjonalnym księgowym, którzy rzetelnie zatroszczą się o nasze interesy, musimy starannie wytypowaćbiuro rachunkowe Zawiercie, z którym chcemy rozpocząć współpracę - Przedsiębiorstwo Księgowi Doradcy.

Jednym z najczęściej wybieranych biur rachunkowych w Zawierciu są Księgowi i Doradcy. Firma od lat świadczy usługi z dziedziny obsługi rachunkowej, współpracując zarówna z dużymi przedsiębiorstwami jaki i osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą. Dodatkowo w zakres usług firmy wchodzi administracja - dalej - kadrowo-płacowa, doradztwo w sprawach podatkowych oraz tworzenie analiz finansowych. Pełna oferta firmy obejmuje: .

- usługi księgowe Zawiercie, m. in. prowadzenie księgi przychodów i rozchodów a także reprezentowanie Klienta przed Urzędem Skarbowym, ZUS i innymi instytucjami państwowymi,

- administracja kadrowo-płacowa, w skład której wchodzi zakładanie i bieżące prowadzenie kartotek pracowników oraz ewidencjonowanie urlopów wypoczynkowych, chorobowych i innych nieobecności,

- doradztwo podatkowe, miedzy innymi konsulting podatkowy w zakresie podatków dochodowych i innych oraz sporządzanie deklaracji PIT,

-doradztwo biznesowe - rozliczanie projektów pod kątem zyskowności i marży oraz pośrednictwo w uzyskaniu finansowania zewnętrznego,


Inni czytali też

Otwieramy własną działalność

podatki
Treści źródłowe: flickr.com
W momencie kiedy chcemy otworzyć własną działalność gospodarczą, jest kilka rzeczy o których nie możemy zapomnieć. W każdym rodzaju działalności detale mogą być inne, ale pewne rzeczy są niezmienne.

finanse
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu
- usługi korporacyjne, między innymi zakładanie firm oraz zapewnienie siedziby rejestracyjnej firmy i usług powiązanych.

Gruntowne wykształcenie , a także długoletnie doświadczenie jakie specjaliści spółki uzyskali podczas kooperacji z międzynarodowymi korporacjami sprawia, że usługi proponowane przez Księgowi i Doradcy stoją na najwyższym poziomie.
23-10-06 07:01:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.