Czy dobrze jest być singlem

Jeżeli ktoś jest samotny oraz nie posiada wolnego, na poszukiwanie drugiej połówki poprzez wchodzenie do kawiarni czy kina, to z pewnością wspaniałym rozwiązaniem może się okazać sieć. Jednak znacznie więcej osób funkcjonuje samotnie z własnego wyboru, ponieważ dochodzą oni do zdania, iż praca w korporacjach zajmuje im nazbyt sporo czasu oraz nie mają już wolnej chwili na to, żeby tworzyć trwałe związki.

Stolik w restauracji dla dwojga
Autor: Frerieke
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/
Single to nic nowego

Dawniej kiedy upływały lata a młoda osoba nie zakładała rodziny stwierdzało się, iż jest starą panną, albo starym kawalerem. Teraz to określenie praktycznie wyszło z użycia i przeważnie opowiada się o tym, iż ktoś jest singlem. Jest to część ludzi, którzy niesamowicie często sami wybierają sobie taki styl życia. Nie chcą się z nikim łączyć, wolą być samodzielni, wtedy posiadają właściwą ilość czasu na rozwijanie swojej kariery zawodowej, na spotykanie się ze przyjaciółmi.

Inni czytali też

Wyjazd firmowy – organizacja

Młode firmy chętnie organizują grupowe wyjazdy. To skuteczny sposób|najlepsza metoda na połączenie zatrudnionych i pobudzenie do owocnej pracy. Logistyka takiej wyprawy jest skomplikowana i wymaga profesjonalizmu.


Nikt im nie mówi co powinni zrobić, a czego im nie wolno, wręcz odwrotnie sami o sobie decydują oraz nie muszą się na nikogo oglądać, podczas układania swojego wolnego czasu. Czasami takie osoby nawet twierdzą, że przez to po pracy mają szansę zjeść błyskawiczny obiad oraz usiąść wygodnie przy jakiejś grze, lub z dobrą książką i nie muszą się martwić, że ktoś im wytknie, że nic nie robią. Świetnie jest im ze własną samotnością, a przyjaciele w razie czego ciągle dostarczają im właściwej rozrywki.

Znajdź swoją druga połówkę
Takie zjawisko już nikogo nie dziwi

Praktycznie w każdym państwie już można napotkać singli, jednak jak się okazuje single w UK (łap kontakt z innymi osobami w UK - single za granicą) są chyba najbardziej popularną grupą, a co więcej to właśnie oni umieją najwspanialej zrównoważyć czas między pracą a własnymi przyjaciółmi. Idą do kina, do pubu, wyjeżdżają razem na wakacje, a praca w wielkich korporacjach pozwala im na spełnianie marzeń, bez potrzeby oglądania się na kogokolwiek innego. Samodzielnie decydują o własnym życiu, co więcej spora większość z nich nawet nie poszukuje drugiej osoby, z którą mogliby zacząć żyć, bo uważa, iż jest im to do niczego niepotrzebne, iż świetnie sobie w życiu podarują radę.

To nowe określenie jest mniej pejoratywne

Z pewnością nazwa singiel jest mniej pejoratywne niż określenie stara panna lub kawaler. Nie niesie ze sobą takiego złego ładunku, jak to ma miejsce w tym pierwszym stwierdzeniu, a co się z tym wiąże cieszy się obecnie dużo większą modą, zarówno pośród singli, jak i również wśród ludzi z ich otoczenia, które nie prowadzą takiego stylu życia.

Zaintrygowały Cię dane zawarte w tym tekście? Jeśli tak, to bezpośrednio z tego źródła masz możliwość przenieść się do bardziej szczegółowych tematów, które ukryte są w linku pod spodem.

Poza tym daje tu znaczniejszą swobodę funkcjonowania i życia tak, jak pragnie konkretna jednostka, a nie jak chce ogół społeczeństwa.
22-03-08 07:03:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.