Piękno od pszczół

Wzmocnienie organizmu - to tylko jedna z wielu właściwości mleczka pszczelego. Royal Jelly czyli królewski dar, daje królowej pszczół ogromną witalność. Tak samo działa na naszą skórę. Mleczko pszczele jest używane w kosmetyce jako preparat przeciw starzeniu się skóry, dlatego polecamy krem przeciwzmarszczkowy firmy Nantes.

Mleczko cud
logotyp
Autor: Nantes
Treści źródłowe: http://www.nantes.pl
Mleczko pszczele tworzone jest przez robotnice, między 5 a 14 dniem ich życia. Mleczkiem są karmione wszystkie larwy w ulu, natomiast matki pszczele w większej ilości. Stąd, wnioskując z badań matki pszczół żyją od 4 do 6 lat, a robotnice tylko około miesiąca. Mleczko pozyskuje się z mateczników w okresie od połowy maja do końca lipca. Swoją konsystencją przypomina gęstą śmietanę. Jest w białym kolorze z perłowym odcieniem. Posiada lekko kwaśny smak.

Emocjonujący materiał? Jeżeli tak uważasz, kliknij ten link. W tamtym miejscu oczekuje na Ciebie więcej bonusów (http://www.atomrtg.pl/) - one również Cię żywo zainteresują!

Świeże mleczko posiada mnóstwo wartościowych składników, takich jak np. białka oraz kwas hialuronowy. Mleczko pszczele jest produktem wrażliwym na światło. Szybko wysycha, a jego aktywność biologiczna zmniejsza się na skutek rozkładu wielu składników. Przechowywane w szczelnych pojemnikach, w temp. pokojowej zachowuje swoje właściwości przez kilka dni. Jednak przechowując je w lodówce w temp. 0 - 5 °C można korzystać z niego nawet przez rok. Aby wydłużyć czas przydatności, mleczko powinno się konserwować alkoholem, bądź miodem.

Pszczeli prezent dla kosmetyki Mleczko pszczele stosowane jest w kosmetologii ze względu na właściwości antybakteryjne. Wspaniale nawilża skórę, przywracając jej naturalną witalność. - To rewelacyjna substancja przeciw starzeniu się skóry. Zwłaszcza w produktach naturalnych, jest ważnym składnikiem kremów, balsamów i płynów przeznaczonych do pielęgnacji cery dojrzałej – mówi Róża Nowakowska, kosmetolog z - Ponadto ma działanie tonizujące, reguluje wydzielanie sebum i poziom nawilżenia skóry - dodaje. Mleczko pszczele wykorzystywane jest również w preparatach przeznaczonych do pielęgnacji cery trądzikowej, takich jak krem do twarzy firmy Nantes. - Codzienne wzmacnianie i odżywianie obok oczyszczania, jest najważniejszym elementem pielęgnacji skóry z problemami – pisze trendsetterka ewelynka69 na jednym z kobiecych portali. - Podczas gdy inne produkty dostępne na rynku tylko maskują zmiany skórne, kosmetyki z serii Nano Aqua + Clean&Fresh łagodzą je, aż do całkowitego uspokojenia nadmiernego łojotoku i wyrównania kolorytu skóry. Acnacidol pozyskiwany z mleczka pszczelego chroni skórę przed ponownym powstawaniem wyprysków i wspomaga odnowienie uszkodzonych komórek - kontynuuje ewelynka69, a podsumowując dodaje: - W efekcie odzyskujemy idealnie czystą, gładką, promienną cerę, bez wyprysków, zaskórników i zaczerwienień.

Dary prosto z ula Cudowne działanie na skórę ma nie tylko mleczko. Cechy upiększające pozostałych preparatów pszczelich, takich jak np. propolis znane są od wielu lat. Najczęściej znajdują się w składzie preparatów przeznaczonych do pielęgnacji skóry twarzy i rąk. Czasem również krem pod oczy zawiera wyciąg z mleczka pszczelego. Miód rozjaśnia skórę oraz wpływa na nią odżywczo. Pobudza metabolizm skóry, poprawia jej ukrwienie. Zapobiega powstawaniu wyprysków. Wosk pszczeli zmiękcza skórę. Dzięki niemu kosmetyki łatwiej się wchłaniają. Najczęściej używany jest do wyrobu mleczek. Propolis w ulu służy jako materiał budulcowy. Ekstrakt z niego ma właściwości przeciwtrądzikowe. Zapobiega również nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry.

Inni czytali też

Uczta zapachowa

Niezwykłe właściwości terapii zapachowej znane są od wielu pokoleń. Od dawna wiadomym jest, że zapach pomaga przy bólu głowy, czy bólu zatok.


Więcej podobnych artykułów znajdziesz tutaj: kwas hialuronowy, krem pod oczy, krem przeciwzmarszczkowy, nanotechnologia.
Treści źródłowe: NANTES
22-09-03 07:01:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.