Ważne okazje i ciekawe prezenty

Zbliża się osiemnastka przyjaciela, a ty nie masz pojęcia co kupić? Przyjaciółka zaprasza cię na wieczór panieński i nie umiesz zdecydować się na podarunek? Żaden problem! Ratunkiem są… śmieszne prezenty.
Kiedyś bardzo popularne było dawanie wchodzącemu w wiek dorosły tabliczki z numerem 18, zwykle kradzioną z autobusów miejskich. Właśnie z tego powodu w wielu miastach skasowano te linie. Nie łamiąc litery prawa, w Internecie działa mnóstwo sklepów oferujących prezenty na 18. Popularnością cechują się żartobliwe dyplomy i certyfikaty, dokumentujące dorosłość właściciela. Da się kupić je z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem jubilata. Taką samą opcję udostępnia się w przypadku przeróżnych koszulek, kubków, długopisów i zabawek okolicznościowych.

Inni czytali też

Uroczystość ślubna za granicą

ślub
Autor: Agata Kwiecień
Treści źródłowe: abcslubu.pl
Ślub za granicą może stać się świetnym wyborem. Nie ma chyba romantyczniejszego miejsca niż stolica Francji. O ile masz pieniądze i czas do załatwienia formalności, pomyśl nad ceremonią za granicą. Przedstawiamy krótki przewodnik, w którym omawiamy co należy zrobić, by wziąć ślub za granicą.


Autor: stevendepolo/ flickr.com
W Internecie można znaleźć też bardziej niegrzeczne prezenty na wieczór panieński. Jest to wyłącznie damska impreza i rządzi się specjalnymi prawami. Popularne są przeróżne stroje – m.

Masz ochotę dowiedzieć się dużo na ten ciekawy temat? Zapraszamy więc na naszą nową stronę - można zobaczyć również (http://www.rfid.zone/wdrozenia-rfid/) link i trzeba w niego wejść.

in. diablic, pokojówek i funkcjonariuszek policji. Przyszłym młodym żonom koleżanki ofiarowują często prezenty z podtekstem erotycznym.

W katalogach zobaczymy więc frywolną bieliznę, poradniki Kamasutry, akcesoria erotyczne, ubrania z elementami fallicznymi, gry miłosne dla dwojga oraz wiele innych, silnie niegrzecznych przedmiotów. Naturalnie dostępne są także prezenty na wieczór kawalerski o analogicznym zabarwieniu, paradoksalnie jednak wydają się mniej kontrowersyjnie. Być może wynika to z praktyki, że zamiast sprezentować jakiś przedmiot, goście wolą zafundować przyszłemu małżonkowi bilet do klubu ze striptizem lub zamówić tancerkę na imprezę domową.
21-05-13 07:37:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.